Oszczędzaj na 10 sposobów – e-book!

10_sposobow_na_oszczedzanie

Nowy ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” wydany przez kantoronline.pl jest już gotowy do pobrania. Nasza “dziesiątka” to zbiór praktycznych i prostych do wprowadzenia wskazówek. Każdą z nich możesz zacząć stosować już DZIŚ.

Ebook “Oszczędzaj na 10 sposobów” to praktyczny przewodnik dotyczący oszczędzania. Zawarte w nim porady pozwalają oszczędzać konkretne sumy, w konkretnym czasie.

Według Eurostatu Polacy oszczędzają niecałe 2 proc. swoich pensji, podczas gdy unijna średnia wynosi ponad 10 proc. I to jest powód dla którego opracowaliśmy naszą publikację. Nasz ebook pokazuje, że drobna zmiana nawyków finansowych pomaga w osiągnięciu niezależności finansowej oraz realizacji marzeń, na które do tej pory nie było Cię stać.

Dzisiaj wiele osób jest przytłoczonych ilością i brakiem przydatności porad o kontrolowaniu finansów. Dlatego nasz ebook zawiera tylko 10 wskazówek, które skutecznie inspirują, pokazując na czym najłatwiej oszczędzać. Dowiesz się z niego m.in.:

  • jak oszczędzać podczas zakupów
  • jak planować domowy budżet
  • jak wykorzystywać programy lojalnościowe.

Pamiętaj: grosz zaoszczędzony to grosz zarobiony. Już dzisiaj pobierz naszego ebooka i zaoszczędź nawet 9 232 zł* w ciągu 1 roku.
* Podana kwota ma charakter orientacyjny, serwis kantoronline.pl nie gwarantuje uzyskania określonego wyniku finansowego.

 

Przygotowaliśmy także grafikę przedstawiającą wybrane cele, na które można przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze.
Pobierz infografikę w dużym rozmiarze

infografika_10_sposob_na_oszczedzanie

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *